Diğer · Web

Twitter’da Fenomen Olmak

Dünyanın en büyük sosyal medya sitelerinden birisi olan Twitter içerisinde beğeni ve takip sayısını yükseltmek adına birçok kişi adeta birbirleri ile yarış içerisine girmektedirler. Sizler de bu alanda nasıl fenomen olacağınız konusunda bir bilginiz yoksa eğer, bu yazımızda artık sizler de tüyoları alabileceksiniz. Binlerce kişinin her gün uğrayıp twit attığı bu sosyal paylaşım sitesinde binlerce hatta milyonlarca takipçisi olan kişiler var. Bizler bunlara fenomen diyoruz.

twitter, fenomen, nasıl olunur?, fenomen olmak istiyorum

Bildiğiniz gibi öncelikle takipçi listenizi daha geniş bir kitleye yaymak için tıpkı bir internet sitenizi reklam eder gibi kendinizi reklam etmelisiniz ve sayfanızı daha fazla kişiye duyurmalısınız. Sayfadan kastımız bir nevi profiliniz ve paylaşımlarınız. Kendi isminiz ile fenomen olmanız için mutlaka ilgi çekici bir video ya da fotoğraf ile yola çıkacaksınız. Bu anlamda genelde videolar en doğru tercih oluyor ve bu ilginç videonuz ile kısa süre içerisinde de fenomen olma yolunda ilerleyebileceksiniz. Özellikle de Twitter takipçi sayısını arttırmak adına birçok takip hileleri ile bir başlangıcı oluşturabilir böylelikle de fenomen olma yolunda ilerlemenizi kaydedebilirsiniz. Sizlere sunulan Twitter takipçi kasma hileleri gibi birçok işlemler sayesinde de artık daha iyi bir şekilde fenomen olma sürecinde ilerleyebilecek bu programlar ile takip sayısı daha yüksek bir hale gelecek, diğer kişilerin de bu şekilde dikkatini çekerek sizleri takip etmesini sağlayacaksınız. Tabi herkes bilmiyor bu numaraları. Çünkü ya ücretli oluyor hepsi ya da gerçekten bu işe gönül vermeniz gerekiyor. Bazen öyle twitler atılıyor ki hiç hile hurda yapmadan direkt popülerleşiyor profiliniz.

Yapacağınız bu işlemler den sonra en etkili olan videolar ile birlikte artık fenomen olabilecek, sonrasında ise daha iyi bir şekilde şöhreti elde edebileceksiniz. Peki Twitter fenomeni olmak ne işe yarıyor? Hemen kısaca anlatalım. Reklam vermek isteyen kişilerden ücret alarak para kazanmış olursunuz. Bu reklamlar ya ürün reklamları ya da website reklamları olabilir. Bunun dışında takipçilerinizi diğer sosyal medya platformlarına kolayca yönlendirebileceğiniz yoğun bir güç oluşur elinizde. Çok çabuk dikkat çekersiniz. Eğer yetenekli biriyseniz filmlerde, dizilerde oynayabilir talk show programlarında boy gösterebilirsiniz. İşin ucu hep paradır bunu unutmayın. Çünkü popüler olmak parayı size getirir. Bildiğim kadarıyla belirli bir takipçi sayısı olan ve onun üzerine çıkan profillere Twitter ödeme yapıyor.

twitter fenomeni

Sizler de Twitter sosyal medya sitesi içerisinde takipçi sayınızı yükselterek birçok kitleye ulaşımı sağlayacak ve sonrasında da bu sayfanız içerisinde reklamlar alarak para kazanmaya da başlayabileceksiniz. Maddi zorluklarınızı bu sayede çok kolay bir şekilde atlatacak, artık sosyal medya siteleri içerisinde de sizlerde para kazanmaya başlayabileceksiniz. Şansınızı iyi değerlendirmeniz gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir